Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

Faaliyet Alanlarmız

Araç motor yağı, yarasa gübresi, kumaş, tarım, tohum, tarım aletleri, kumaş, kıyafet, aksesuar, otomotiv yedek parça, endüstriyel ankastre, çelik, demir, medikal,  gaz sistemleri, gübre, gübre maddeleri, madeni yağ, yarasa gübresi gibi ürünlerin ithalat ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. 

Bugün Medkon markamızla 30’dan fazla ülkede kullanıma sunduğumuz ürünler ana uzmanlık konumuz. Fakat bize göre uzmanlık sadece bir ürüne odaklanmak değil, o ürünü A’dan Z’ye bir sistem içerisinde sunabilmek demek. Uzmanlığımızı dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Medikal

2016 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz medikal gaz sistemleri ve medikal ürün yedek parçaları ithalat ve ihracatı konusunda lider bir isimdir.

Otomotiv

Otomotiv sektörüne yedek parça tedarik etme konusunda uzmanlaşmış bir işletmeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm yedek parçaları ithalat ve ihracat yoluyla sağlamaktayız.

Yağ Ürünleri

Medkon Group dünyanın önde gelen araç üreticilerinin öngördüğü standartlara uygun üretilen Araç motor yağları, Ticari Yağlar, Motosiklet yağları, Transmisyon ve dişli yağlar, Endüstriyel yağların ithalat ve ihracatı konusunda lider isimdir.

Tarım

tarım sektöründeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla tohum, gübre, tarım makineleri ve yedek parçaları ithalat ve ihracatı yapmaktadır.

Tekstil

Müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak, moda sektöründeki çeşitli ihtiyaçları karşılama konusunda kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

İnşaat

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterileri için demir, çelik ve tamamlayıcı inşaat malzemelerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır

01

Medikal

MEDKONGROUP, 2016 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz medikal gaz sistemleri ve medikal ürün yedek parçaları ithalat ve ihracatı konusunda lider bir isimdir.

02

Otomotiv

MEDKON GROUP, Otomotiv sektörüne yedek parça tedarik etme konusunda uzmanlaşmış bir işletmeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm yedek parçaları ithalat ve ihracat yoluyla sağlamaktayız.

03

Yağ Ürünleri

MEDKON GROUP, Araç motor yağları, Ticari Yağlar, Motosiklet yağları, Transmisyon ve dişli yağlar, Endüstriyel yağlar

04

Tarım

MEDKON GROUP, tarım sektöründeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla tohum, gübre, tarım makineleri ve yedek parçaları ithalat ve ihracatı yapmaktadır.

05

Tekstil

MEDKON GROUP, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak, moda sektöründeki çeşitli ihtiyaçları karşılama konusunda kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

06

İnşaat

MEDKON GROUP, inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterileri için demir, çelik ve tamamlayıcı inşaat malzemelerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır

07

Endüstriyel

MEDKON GROUP, Endüstriyel sektörün tüm dallarında kullanılan ürünlerin ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

MEDKON GROUP
sektöründe lider konumunda